İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Metin Akgün ve Yönetim Kurulu Başkanı  Enis Sülün 23 Ekim 2013 Çarşamba günü Marmara Ereğlisi Kaymakamı Adil Karataş'a ziyarette bulundular.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Metin Akgün ve Yönetim Kurulu Başkanı  Enis Sülün 23 Ekim 2013 Çarşamba günü Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Balantekin'e ziyarette bulundular.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Metin Akgün ve Yönetim Kurulu Başkanı  Enis Sülün 23 Ekim 2013 Çarşamba günü Marmara Ereğlisi İlçe Jandarma Komutanı Jan. Yzb. Olcay Tekinay'a ziyarette bulundular.
T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve  T.C. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu 12 Ekim 2013 Cumartesi günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyarette bulundular. Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Ak Parti İstanbul  Milletveki  Ahmet
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında öğrencilere giyecek yardımı kapsamında gönderdiği 30.000 TL ile Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilk&o