İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz

Trakya Kalkınma Ajansı 2011 yılı Sosyo Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan istecorlu.org.tr sitesi Trakya Kalkınma Ajansı ve/veya T.C. Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’na aittir.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası aşağıda belirtilen koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak içeriğini değiştirme, durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu web sitesi, kullanıcıların özgeçmişlerini ( cv ) web sitesi veri tabanına kaydederek, Çorlu TSO'ya üye ticaret ve/veya sanayi kuruluşlarının iş olanaklarının ihtiyaçları doğrultusunda  web sitesi veri tabanında arama yaparak sanal bir buluşma imkanı sunmaktadır.

Kullanıcılara ait bilgiler sadece Çorlu TSO'ya üye firmalar tarafından görülmektedir.

istecorlu.org.tr sitesinde iş ilanlarına yer verilmez.

Verilen hizmetler ücretsizdir. Çorlu TSO ile Çorlu TSO'ya üye kuruluşların, iş arayanlardan para talep etmesi yasaktır.

istecorlu.org.tr üye ve kullanım şartları; site ile ilgili genel ve kanuni sorumlulukları içerir. Gizlilik Şartları ile bir bütün teşkil eder. Lütfen istecorlu.org.tr sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları ve Gizlilik Şartlarını okuyunuz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, istecorlu.org.tr'yi herhangi bir amaçla kullanmayınız. istecorlu.org.tr sitesini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ederek okuduğunuz kabul edilir.

Üye ve Kullanım Şartları

Yanlış, eksik, yanıltıcı bilgilerin ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan resim, ifade içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi yasaktır.

Bunula birlikte,

CV dışı bilgilerin; duyuru, reklam, satış amaçlı bilgilerin kaydedilmesi,

Sitede bulunan bilgilerin kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması,

İş arayan ve iş verenlerin, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşması,

Siteyi kullanan kişilerin bilgilerini elde etmek veya elde etmeye çalışmak,

Sitenin çalışmasına engel olacak, güvenliğini tehdit edecek eylemlerde bulunmak,

Yasaktır.

Sitemizin 18 yaşından küçük veya çalışma izni olmayan yabancı uyruklu kişilerce kullanılması öngörülmemektedir.

İçerik Kopyalanması

Sitede bulunan bilgiler, sitenin tasarımı, yazılımı ve veritabanı istecorlu.org.tr'nin izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Sitedeki tüm bilgiler Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası mülkiyetindedir.

Sorumluluklar

Sitede yer alan iş arayan ve iş veren bilgilerinden istecorlu.org.tr sorumlu tutulamaz.

istecorlu.org.tr'de Cv'sini oluşturan iş arayanın girdiği her türlü verinin tek sorumlusu kendisidir. İş arayan bu verileri kendisinin oluşturduğunu ve her türlü verinin doğru olduğunu kabul etmektedir.

istecorlu.org.tr bir işveren değildir; sitede yer alan Cv'ler istecorlu.org.tr'nin sorumluluğu altında değildir. İş arayan ile iş veren arasındaki ilişkide iş arayanlar ve iş verenler  bütün sorumluluğu üzerlerine almış olur.

istecorlu.org.tr  üyelerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü yorum, istek, öneri ve soruları içeren bilgileri saklanmaktadır. Bu bilgiler, kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

istecorlu.org.tr üyenin siteyi Üye ve Kullanım Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.