İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz
Odamız Meclis Üyeleri; Serkan Ercili ve Mustafa Filiz, 03 Ağustos 2016 Çarşamba günü Türkiye'nin en büyük açık alan fuar organizasyonu olan 9. Çorlu Tarım Fuarı açılışına katıldı. Renkly Fuarcılık tarafından 03 - 07 Ağustos 20
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) aldığı kararla Yalova Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'nden Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Önder Kemal Sekücü'ye 03.08.2016 Çarşamba günü Odamız tarafından ziyarette bulunuldu.
Odamız, Çorlu Kaymakamlığı, Çorlu Belediyesi ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde 2017 yılının Ağustos - Eylül aylarında düzenlenmesi planlanan "Çorlu Shopping Fest"in istişare toplantısı 02 Ağustos 2016 Salı günü Çorlu Divan Otel&#
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün ve Meclis Üyeleri, 28 Temmuz 2016 tarihinde Çorlu Heykel Meydanı'nda gerçekleşen demokrasi nöbetine katılarak vatandaşla birlikte darbeye ve darbecilere tepki gösterdi.      
TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz ve TÜYAP Tesis İşletme Grup Başkanı Y. Bülent Gürser, 28 Temmuz 2016 Perşembe günü Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün'ü ziyaret ettiler.