İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz

DEİK Eğitim Programı

Düzenlenme Tarihi: 03.04.2013

Şirketlerin ihracata yönelik kurumsal kapasitelerinin artırılmasına destek olmak üzere düzenlenen "DEİK İhracat Okulu" eğitimlerinin 5 Mart 2013 itibariyle başlamıştır.

Yazıda, "Uluslararası Pazarlama", "Seçilmiş Uluslararası Muhasebe ve Raporlama Standartları (UMS/UFRS-TMS/TFRS) Eğitimi" , "UFRS Giriş", "E-Ticaret: Uluslararası Ticaretin Yeni Adı" ve " Dış Pazarlar için İş Planı (Business Plan) Hazırlama" gibi başlıklarda verilecek olan Nisan ayı eğitimlerinin sonunda katılımcılara sertifika verileceği belirtilmektedir.

Proje boyunca tüm etkinliklerin İstanbul TOBB Plaza'da 09:30-17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği, her bir eğitime katılım ücretinin kişi başı KDV dahil 89 TL olduğu, öğle yemeği ve ikramların da bu ücrete dahil olduğu belirtilmektedir.

Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilginin http://egitim.deik.org.tr adresinden edinilebileceği ve aynı adresten kayıt yaptırılabileceği belirtilmektedir.

Duyuruya TOBB web sitesinde "Hizmetler" panelinin "Uluslararası İş İmkanları" sekmesinde "Yurt içi Etkinlikler" bölümünden ulaşılabilir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İbrahim KARAĞÖZ

Genel Sekreter