İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz

İhracat Yönetimi ve Pazar Araştırması Semineri

Düzenlenme Tarihi: 02.04.2013

Avrupa Komisyonu'nun desteğiyle kurulan ve elli üç ülkede 600 yerel ortakla faaliyet gösteren Avrupa İşletmeler Ağı'nın bölgemizdeki çalışmalarını yürüten AİA - Çorlu İrtibat Bürosu'nunfaaliyetlerinden biri olarak, 4 Nisan 2013 tarihlerinde 09:30 - 16:30 saatleri arasında"İhracat Yönetimi ve Pazar Araştırması" konulu eğitim odamızda gerçekleştirilecektir.

 

İhracat, işletmeleri rekabetin ve ödeme koşullarının her geçen gün zorlaştığı iç piyasadan yurtdışına taşıyacak ve bu yolla gelişmelerine ivme kazandıracak tek yoldur. İhracatta pazar araştırması yapmadan yani ürünün müşterilerinin nerede olduğunu öğrenmeden yapılacak pazarlama faaliyetlerinin bulanık suda olta ile kıyıdan balık avlamaya çalışmaktan hiçbir farkı yoktur.

 

İhracatta pazar araştırmasının nasıl yapılacağının, potansiyel müşterilerin nerede ve nasıl bulunacağının, bulunan hedef pazarlarda nasıl bir çalışmanın yapılması gerektiğini öğretileceği program baştan sona internet üzerinde yapılacak uygulamalar ile gerçekleştirilecektir. Aşağıda içeriği verilen seminerimize katılımınızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

 

KONULAR

  • İhracat Planlaması ve Yönetim
  • Pazar Araştırması Aşamaları
  • Masa Başı Çalışma Kaynakları
  • Pazar Araştırması Çalışması
  • Müşteri Bulma Teknikleri

 

 

Katılım Koşulları:

Seminere katılım ÜCRETSİZDİR. Seminere katılım için aşağıdaki formu doldurarak en geç 2 Nisan 2013 tarihine kadar, mesut.donmez@corlutso.org.tr adresine e-posta ile veya(282) 6513510 numarasına faks ile gönderiniz.

 

NOT: Program tamamen uygulamalı olarak gerçekleştirileceğinden katılımcıların diz üstü bilgisayar getirmeleri gerekmektedir.

 

Eğitmen: Hakan AKIN

 

 

Yer: Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu

 

 

Detay ve kayıt için
Mesut DÖNMEZ - Tel: (282) 6511096 (dâhili: 138) - posta: mesut.donmez@corlutso.org.tr

 

 

 

BAŞVURU FORMU

Seminere Katılacak Kişinin Adı Soyadı: .............................................................................................

Firma Adı: ...............................................................................................................

Telefon:...............................Faks:..............................E-Posta....................................