İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz

DEİK Eğitim Programı

Düzenlenme Tarihi: 26.02.2013

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK); şirketlerin ihracata yönelik kurumsal kapasitelerinin artırılmasına destek olmak üzere eğitim programları düzenlendiği bildirilmektedir.

Yazıda, "DEİK İhracat Okulu"nun 5 Mart 2013 tarihinde açılacağı ve Proje kapsamında "Dış Ticaret Yönetimi, Dijital Pazarlama, İstihbarat Kanalları, Akreditif, Uluslararası Pazarlama, Risk Yönetimi, E-Ticaret, Dış Pazarlar için İş Planı (Business Plan) Hazırlama, Dış Ticaret Yöneticilerine Finansal Bilgiler, Dış Pazar Geliştirme ve Konumlandırma Stratejileri, Bilanço Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Devlet Yardımları gibi başlıklarda birçok eğitim semineri düzenleneceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, 5 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ilk eğitim semineri olan "Dış Ticaret Yönetimi-1 (Temel Dış Ticaret)" ile günümüzün gözde ekonomik alanı dış ticarete giriş ve bir firmanın tüm dış ticaret operasyon işlemlerinin ele alınacağı ve eğitim sonunda katılımcılara sertifika verileceği belirtilmektedir.

Proje boyunca tüm etkinliklerin İstanbul TOBB Plaza'da 09:30 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği, her bir eğitime katılım ücretinin kişi başı KDV dâhil 89 TL olduğu, öğle yemeği ve ikramların da bu ücrete dâhil olduğu belirtilmektedir.

Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilginin http://egitim.deik.org.tr adresinden edinilebileceği ve aynı adresten kayıt yaptırılabileceği belirtilmektedir.

Duyuruya TOBB web sitesinde "Hizmetler" panelinin "Uluslararası İş imkânları" sekmesinde "Yurt İçi Etkinlikler" bölümünden ulaşılabilir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İbrahim KARAĞÖZ

Genel Sekreter