İşte Çorlu Online Kariyer Sistemine Hoşgeldiniz

Dış Ticaret Uygulamaları ve Finansmanı Eğitimi

Düzenlenme Tarihi: 20.07.2016

Odamızın KOSGEB tarafından kabul gören “Çorlu KOBİ’leri Dış Ticarete Hazır” projesi kapsamında 6 günlük “Dış Ticaret Uygulamaları ve Finansmanı eğitimi ücretsiz verilecektir. 

22-27 Ağustos 2016 tarihlerinde Dış Ticaret Uzmanı Nihat TURHAN tarafından saat: 09:30-17:30 arasında gerçekleşecektir. Eğitimimize katılmanızı rica eder, memnuniyet duyarız.

            Saygılarımızla,

             İbrahim KARAĞÖZ

             Genel Sekreter

 

Eğitim İçeriği:

Eğitim Konusu:  Dış Ticaret Giriş Ve Kambiyo Mevzuatı, İthalat Uygulamaları ve Vergilendirme, İhracat Uygulamaları ve İhracat Türleri, Dış Ticarette Kullanılan Belgeler ve Satış Sözleşmesi, Dış, Ticarette Teslim Şekilleri (Incoterms 2010), Dış Ticarette Ödeme Şekilleri ve Kapsadıkları Riskler, Akreditifli Ödeme Sistemi ve Akreditif Okuma Yöntemleri, Dış Ticaretin Finansmanı ve Alternatif Finansman Teknikleri, Eximbank’ın İhracatçıya Sağladığı Destekler  ( İhracat Kredileri/İhracat Sigortası), Dahilde/Hariçte İşleme Rejimi Ve Uygulamaları

Yer: Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası Kuzey Eğitim Salonu/Zafer Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:3/1 /ÇORLU

Eğitimlerimize http://www.corlutso.org.tr/akademi.html (Çorlu TSO Akademi) adresinden başvurmanız dahilinde kaydınız gerçekleşecektir. (İrtibat: 0282 651 10 96)

NotEğitimimize kayıt yaptırıp katılım gösteren tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Eğitimimiz Ücretsizdir.